Kategoriler

Duvar Kağıdı Çalışması

Resim

Duvar Kağıtları

Firmamız ithal ve yerli dekoratif duvar kağıtları uygulamasını yapmaktadır. Konusunda uzman ekibimizle eviniz, işyeriniz çok şık bir görüntüye kavuşacak olup en az 22 yıl, boya ile tadilat ile uğraşmaktan kurtulacaksınız. Duvar kağıdı çok ekonomik bir üründür Çünkü duvar kağıdı kullanılan mekanlarda bir daha en az 22 yıl herhangi bir masraf ve tadilat yapmanıza gerek kalmaz.

Duvar Kağıtları

 22 Yılı Aşan Tecrübemizle mevcut ihtiyaçlarınıza en uygun çözümü üretmek için hizmetinizdeyiz.Firmamızın öncelikli amacı gelişen teknolojiler dahilinde sağlıklı , estetik , güvenli , çağdaş mekanlar yaratabilmektir. Sizlere daha iyi mekanlar yaratabilmek için sürekli gelişen teknolojilerin takip ve uygulamasını yapıyoruz.
Amacımız kaliteli , üstün hizmet sunumu ile sınırsız müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Bu temel amaca ulaşmak için kurulduğu yıldan bu güne kaliteden ödün vermeden çalışmalarına devam etmektedir.

Bizden Hemen fiyat aliniz

 Firmamız duvar kağıdı uygulamaları ev dekorasyonu vb. alanlarda tecrübe , bilgi birikimi , yaratıcılık ve teknolojiyi harmanlayarak müşterilerine en iyi hizmeti vermektedir. hizmetleri arasında; İthal  , Yıkanabilir Duvar Kağıdı , Boyanabilir Duvar Kağıdı Ev Dekorasyonu , Ev İçi İnşaatı işleri sayılabilir. Duvarınızı kaplatmak veya evinizi dekore etmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Sınırsız ve kaliteli ürün seçeneklerimizle 7/24 hizmetinizdeyiz.

Duvar kağıdının yırtılan veya bozulan yeri tamir etmek kolaydır. Duvar kağıdı iyi korunarak uzun yıllar dayanıklı kalır. Defalarca silinir.
Duvar kağıdı su geçirmez ve nemden etkilenmez. Alev almaz.Duvar kağıdı uygulaması kolaydır. Uygulama sırasında temizlikte kolaylıklar sağlar.

Duvar Kağıtlarının Fiyatları

 Uygulaması kısa sürer. Kısa sürede tamamlanır ve zengin mekanlar oluşturur.Duvar kağıdı ev dekorasyonu ve çeşitliliği ve renk desen yelpazesi fazladır.Duvar kağıdı kolay yanmaz kolay yırtılmaz. Koku yapmaz. Senelerce kullanılır.Duvar kağıdı boya badana ile fiyat aralığı ortalama aynıdır. İleriki yıllarda avantajlıdır.
Duvar kağıdı desenli ve renkli dokuyla duvarlara zengin kalite ve zengin görünümler sunar.

İşçilik Nasıl YAPILIR

Boya badana gibi 1 kaç senden bir yapılmaz. En az 10,15 sene kullanılır. Duvar kağıdı ekonomiktir. Özellikle de ileriki yıllarda bir uygulanınca en az 15 yıl masraf istemez.
Sizlere yaşadığınız mekanlar için yepyeni bir ferahlık sunuyoruz. Duvarlarımız e boya badana Duvar ile kaplatarak bambaşka mekanlar yaratabilirsiniz.
bu konudaki bilgi, beceri ve ustalığı ile sizlere hizmet vermekten gurur duyar.

Hizmet verdiğimiz semtler İstanbul genelinde hizmet vermekteyiz

Duvar kağıdı kagıtcı
Kumaş duvar kağıtları
Dekorasyon kağıtları
Duvar kagitcılar
İstanbul duvar kağıtları
Duvar kağıdı firması
Duvar kağıdı kaplamaları
Tavan için duvar kaplaması
Bebek çocuk odası duvar kağıtları
Kagit kagıd kagıdları kaplama boya
Boyanabilen duvar kağıtları
Silinen duvar kağıdı
Ev için duvar kağıtları.

X
Canlı